Filter produktov

Cena
viac... menej
Druh skla
viac... menej
Farba skla
viac... menej
Hrúbka skla
viac... menej
Priehľadnosť skla
viac... menej
Zloženie skla
viac... menej
Zobrazená cena za
viac... menej

Bezpečnostné sklo 170 produktov (y)

Bezpečnostné sklo - Kvalitný základ Vášho zábradlia

Zameriame, vyrobíme, dodáme

Režeme sklá podľa Vašich požiadaviek, postačí zadať požadovaný rozmer v poznámke objednávky, napríklad: 880x1200mm, 800x1100mm a podobne. Lepené bezpečnostné sklo obsahuje dve sklenené tabule, tie sú spájané bezpečnostnou fóliou, ktorej hrúbka zabezpečuje zvýšenú pevnosť a odolnosť skla. Lepené bezpečnostné sklo ma ochrannú funkciu: pri prasknutí skla zostávajú jeho úlomky zachytené na fólii. Zobrazená cena je za 1m2 lepeného bezpečnostného skla, opracované dodatočným zbrúsením hrán. Bezpečnostné sklá štandardne dodávame: číre (priehľadné), mliečne a dymové. Na prianie zákazníka vieme dodať sklo v rôznych farbách, prípadne aj s gravírovaným, či leptaným textom a obrázkom!

Podkategórie

 • Laminované sklo

  Laminované sklo

  Zameriame, vyrobíme, dodáme

  Laminované sklo je zaradené medzi bezpečnostné sklá, ponúka široké využitie v stavebníctve, architektúre aj v nábytkárstve. Zložené je z dvoch, prípadne viacerých tabúľ skla, tie sú spojené PVB (poly-vinyl-butyral) fóliou. Jednoduchou zmenou počtu a hrúbky jednotlivých tabúľ sa získava laminované sklo s rôznymi fyzikálnymi vlastnosťami. V prípade jeho rozbitia, PVB fólia drží sklo po hromade. Vrstvené laminované sklo aj po jeho rozbití zabraňuje neželanému vniknutiu predmetov alebo osôb, zabezpečuje primeranú ochranu proti vlámaniu. Zároveň poskytuje lepšiu zvukovú izoláciu, chráni pred UV žiarením, je odolnejšie voči požiaru alebo otrasom.

 • Kalené sklo

  Kalené sklo

  Zameriame, vyrobíme, dodáme

  Kalené sklo je zaradené medzi bezpečnostné sklá, ponúka široké využitie v stavebníctve, architektúre aj v nábytkárstve. Proces samotného kalenie skla spočíva v jeho nahriatí na teplotu 620 až 680°C, následne sa prudko ochladí prúdom stlačeného vzduchu. Kalením sklo získa značnú pevnosť - mechanickú i tepelnú,  takisto vyššiu pružnosťou. Pri jeho rozbití sa rozpadne na menšie časti, ktoré nie sú ostré. Kalené sklo ESG má využitie napríklad v laminátoch: zastrešenia, zábradlia, podlahy, proti šmykové schody...

 • Tepelne spevnené sklo

  Tepelne spevnené sklo

  Zameriame, vyrobíme, dodáme

  Tepelne spevnené sklo, označené takisto ako polo-kalené sklo má široké využitie v stavebníctve aj architektúre. Podobne ako kalené sklo ESG, sa TVG sklo vyznačuje vyššou mechanickou a tepelnou pevnosťou než obyčajné float sklo. TVG sklo pri poškodení sa rozbije na väčšie kusy než ESG sklo, no naopak nevypadne zo svojho rámu! Tepelné spevňovanie skla sa líši miernejšou intenzitou ochladzovania. Tepelne spevnené TVG sklo sa vďaka svojím  vlastnostiam hodí aj do sklenených výplní.

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 170 položiek

Zobraziť 1 - 12 z 170 položiek