Projekty osvetlenia

Light design, s.r.o.

  • Pajštúnska 1
  • 851 02  Bratislava 5
  • +421 2 330 149 54
  • +421 911 772 530
  • info@lightdesign.sk

Light design, s.r.o. - Svietidlá a Osvetlenie

Lightdesign

Spoločnosť Light design, s.r.o. je obchodnou firmou, ktorá pôsobí v oblasti osvetľovacej techniky. Ponuka spoločnosti predstavuje komplexný súhrn poskytovaných služieb a dodávok osvetľovacej techniky, cez poradenskú činnosť, návrh osvetlenia, spracovanie projektovej dokumentácie až po samotnú realizáciu a následnú údržbu.

Lightdesign
Spoločnosť pôsobí v pozícii dodávateľa svietidiel, svetelných zdrojov, príslušenstva a vybraných prvkov elektroinštalácie v maloobchodnej ako aj veľkoobchodnej sieti. Predmetom dodávok sú samostatné svietidlá, či celé osvetľovacie sústavy pre interiérové a exteriérové aplikácie. Samozrejmosťou sú dodávky a služby poskytované ako pre individuálneho klienta taktiež aj pre zákazníkov z prostredia investorov, developerov, samotných realizačných firiem, resp. subjektov podieľajúcich sa na bytovej, občianskej či priemyselnej výstavbe.
Lightdesign
Cieľom našej práce je uspokojenie náročných potrieb investorov, developerských spoločností, či jednotlivých zákazníkov a poskytnúť im kvalitné produkty vrátane  dokonalého servisu a doplnkových služieb v oblasti, ktorej sa venujeme. Aj preto je našim cieľom výber spoľahlivých partnerov, s ktorými sa nám tento cieľ darí uskutočňovať, o čom svedčí neustále zvyšujúci sa počet referencií ale hlavne spokojných klientov a obchodných partnerov, ktorým sme týmto zaviazaný. Dôležitou a neodmysliteľnou súčasťou nášho pôsobenia je spolupráca s architektmi, projekčnými kanceláriami, dizajnovými štúdiami a neustály rozvoj týchto vzťahov na korektnej úrovni.